תואר שני במדעי המוח

תואר שני
2 שנות לימוד
עיוני/מחקרי
1501

 

מבנה תוכניות הלימודים


מבנה התוכנית המחקרית
  • משך הלימודים שנתיים.

  • היקף הלימודים בתכנית: 30 ש”ס.

  • פטור מקורסי חובה יינתן על סמך לימודים קודמים, אולם קורסי בחירה בהיקף דומה יילמדו במקום קורס החובה. במשך כל תקופת הלימודים בתוכנית, הסטודנטים חייבים להשתתף ולהרצות בסמינר התכנית ובמפגשים השנתיים.  

 

רוטציות


במהלך השנה הראשונה במסלול המחקרי, ניתנת לתלמיד האפשרות לבצע 2 רוטציות, בנות 3 חודשים כל אחת, במעבדות העוסקות בתחומים או בשאלות מחקר שונות.
מטרת הרוטציות היא לחשוף את התלמיד למחקר בשיטות ובגישות שונות במדעי המוח ולסייע לו למצוא מעבדה לעבודת המחקר. במהלך הרוטציה יצטרף התלמיד לפרויקט מחקר במעבדה וילמד את שיטות המחקר בהם משתמשים במעבדה שנבחרה. בחירת המנחה לרוטציה מחייבת אישור ראשי התכנית.
 
 

 

תנאי מעבר


המעבר לשנה השנייה מותנה בקבלת ציון ממוצע של 80 לפחות.
לתלמידים תינתן אפשרות להמשיך למסלול לדוקטורט ישיר במדעי המוח בסוף השנה הראשונה.
התנאי למעבר למסלול דוקטורט ישיר: על התלמיד.ה לסיים 20 ש"ס במהלך השנה הראשונה בציון ממוצע של 90 ולעבור בחינת כשירות למסלול ישיר לדוקטורט במדעי המוח.
 

התוכנית העיונית
  • משך הלימודים שנתיים.

  • היקף הלימודים בתכנית: 36 ש”ס

  • פטור מקורסי חובה יינתן על סמך לימודים קודמים, אולם קורסי בחירה בהיקף דומה יילמדו במקום קורס החובה במשך כל תקופת הלימודים בתכנית, הסטודנטים חייבים להשתתף ולהרצות בסמינר התוכנית ובמפגשים השנתיים

 

 תנאי מעבר


 המעבר לשנה השנייה מותנה בקבלת ציון ממוצע של 80 לפחות.
 

מלגות

תלמידים ותלמידות בתוכנית יקבלו מלגת קיום מוגדלת למשך כל תקופת הלימודים (שנתיים). המשך המלגה משנה לשנה יהיה מותנה בדו"ח התקדמות, אשר יוצג על ידי הסטודנט ומכתב המלצה מן המנחה. וועדת המאסטר הבית הספרית תהיה ממונה על חלוקת המלגות.

תוכניות שיכולות לעניין אותך

שילובים מעניינים ותוכניות מיוחדות

מתענינים בלימודים באוניברסיטת תל אביב

לייעוץ ולפרטים נוספים
קרן סויסה רוזן
03-6409385