הפקולטה להנדסה לימודי הנדסה פותחים בפניך עולם שלם של אפשרויות תעסוקה מרתקות, מתקדמות וכן גם מכניסות. תעשיות ההייטק, וגם תעשיות הטכנולוגיה "הרגילה", ממתינות לך מיד עם סיום לימודיך. אתר הפקולטה > מפגש חשיפה לתואר שני בקולנוע וטלוויזיה, יום רביעי, 7.8 בשעה 17:00>> | מתווה חרבות ברזל - ההרשמה לתואר ראשון בהנדסת חשמל נפתחה מחדש. לפרטים > ייעוץ אישי לתואר ראשון ושני. לקבלת פרטים >> | מפגש ייעוץ אונליין ללימודי תואר ראשון בסיעוד. 29.7 להרשמה >> | מפגש זום לתואר ראשון בניהול ואקטואריה, רביעי, 31.7, 17:00>> למועדי הרישום לכל תוכניות הלימוד >>